Przewodnik po Warmii i Mazurach


Opinie klientów
Jan z Olsztyna
SUPER! Już któryś raz byłem na wycieczce z Panią Anetą i naprawdę SUPER! Jestem Olsztynianinem, a i tak za każdym razem dowiaduję się sporo nowych rzeczy o moim mieście. Bardzo dużo ciekawych informacji. Przewodnik naprawdę z powołania i solidny, rzetelnie przykłada się do pracy. Serdecznie polecam i dziękuję Pani Anecie!!!
małżeństwo z Krakowa
Zwiedzanie z Panią Anetą było niezwykle ekscytujące. Region kryje wiele tajemnic i pięknych miejsc. Jeżeli możemy coś zasugerować, to byłoby jeszcze lepiej, gdyby Pani Aneta ubrała na wycieczkę strój ludowy lub zaśpiewała pieśń regionalną.
Uprzejmie dziękuję za opinię i sugestie; chętnie ubieram strój ludowy i chętnie śpiewam (również i ludowszczyznę) jednak przy innych okazjach.
Pozdrawiam Aneta
Turysci z Gdańska
Polecamy super przewodniczka!
Sławek z Galicji
Wyprawa z Panią Anetą dostarczyła nam szeregu niezapomnianych wrażeń. Kompetencja, elokwencja oraz ujmująca uprzejmość Anety sprawiły, że pomimo nieudanej pogody wypad na Warmię okazał się bardzo udany.
Z pozdrowieniami Sławek
Jagódka ze Złotej
Serdecznie polecam Panią Anete. Bardzo ciekawie opowiada o zabytkach i jest szalenie miła. Pokazała nam wiele ciekawych zakontków które nie sa ujęte w przewodnikach.
Pozdrawiamy Panią Anetę.

statystyka